3 Mart 2012 Cumartesi

azdırıcı bir sex hikayesiMerhaba ben Demet, 27 yaşında istanbulda yaşayan dul bir bayanım. Erken yaşta benden 10 yaş büyük birisi ile evlendirildiğimden gençliğimi pek yaşama fırsatım olmadı. Büyükşehirlerin arka sokakları köylük yerlerden farklı değildir. Her ne kadar liseyi bitirmiş de olsam babama karşı gelecek cesarette olmadığımdan 19 yaşımda iken babamın atölyesinde çalışan usta başı Nihat ile evlendirildim. İlk başlarda gözü yaşlı bir gelin olsam da ilerleyen zamanlarda Nihat ile ilk gece birlikte olduğumda hayatın gerçekten eğlenceli olabileceğini farkettim. İlk gece Nihat’ın 3 dakikalık üzerimde tepinerek bana acı, kendisine zevk vermesinden sonra seks işinin sadece Nihat ile sınırlı kalmayacağına karar vermiştim bile!
Bu şekilde bir kaç ay erkek anatomisini anlamak ve kadınlık organımı tanımak için Nihat’a katlanmak zorunda kaldım. Nihat her geçen gün bana karşı daha fazla istek duyuyor ben ise onun altında şişme bir bebekten farksız olarak uzanıyordum.


Günlerden bir gün alışverişe çıktığımda o zamanlar manavda çalışan Hüseyin adında bir çocuğa ilk sinyalimi verdim. Hüseyin de yılların kurduymuş gibi iki arada bir derede meyvelerin içerisine bir cep telefon numarasının yazılı olduğu kağıdı sıkıştırdı.
Eve geldiğimde içim içime sığmıyordu. Nihat’ın gelmesine az vardı ben ne yemek pişirmiştim ne de evi tam anlamıya toplamıştım. Nihat eve geldiğinde yemek yok mu diye sorduğunda hasta olduğumu söyledim o da çok üstelemeden kahveye gideceğini söylerek evden çıktı.


O evden çıkar çıkmaz telefona sarıldım, mesaj atıp atmamakta bir an tereddüt etsem de ‘ sabah 10’da traşını ol gel’ diye yazarak gönder tuşuna bastım. O an yaşadığım heyecanın tarifi mümkün değil. Nihat’ın buzdolabındaki rakısından iki kadeh sek içerek uyudum. Ertesi sabah Nihat’ı uğurladıktan sonra alel acele amımdaki kılları temizleyip odadaki çarşafları değiştirerek Hüseyin’i beklemeye başladım.


Saat tam 10’da sanki iş görüşmesine gidiyormuş gibi tam vaktinde kapı çaldı. Kapıyı açmamla Hüseyin’i elinde torbalarla görmem bir oldu. Torbaların içinde meyve , sebze ne bulduysa doldurmuş salak. Eve sipariş getiriyormuş havasına girmek için böyle yaptığını söylese de ben etrafı şöylece bir kolaçan edip onu hemen eve aldım. Kayebedek vakit yoktu. Kapıyı kapatır kapatmaz tek bir laf etmesine fırsat vermeden dudaklarına yapıştım ve ellerimle pantolonunun içinden onun penisini tuttum. Hüseyin’in penisini daha görmeden elimle bile Nihat’ınkinden büyük olduğunu anlayabiliyordum. Bir elim onun penisinde diğer elim yakasında tuttuğum gibi yatak odasına çektim onu.


Hüseyin’i apar topar soyup kendimi ona teslim ettim. Hüseyin koca penisi ile içimde gidip geldikçe ben çığlık atmamak için yastıkla yüzümü kapatıyordum. İlk defa büyük penisli bir erkekle ilişkiye girmenin heyecanı ve yaklaşık 10 dakikadır sikiliyor olmamın büyüsü ile Hüseyin’ götümü de parmakla şeklinde direktifler veriyordum


Hüseyin bir yandan kocaman penisi ile içimde gidip gelirken bir yandan göğüslerimi emiyor bir yandan da parmakları ile götümü tatmin etmeye çalışıyordu. Bu üçlü kombinasyon o kadar hoşuma gitmişti ki Hüseyin’in ben geliyorum demesi ile benim gelmem bir oldu. Ben geldikten sonra Hüseyin’i üzerimden iterek onun aletini ağzıma aldım. Aleti O kadar büyüktü ki ben de o heyecanla onun penisini gırtlağıma kadar sokuyor bir yandan taşaklarını avuçlayarak hadi gel diye ona yalvarırcasına göz ucuyla bakıyordum. Hüseyin’in dölleri bütün suratıma fışkırdığında onun taşak altlarını götünün deliğine kadar yaladım. Hüseyin artık kıpırdayamaz halde iken ona kendisinin gibi bir arkadaşının daha olup olmadığını sordum. Hüseyin önce şaşkınlıkla karşılasa da aynı anda hem götten hem de amımdan sikilmek istediğimi söylediğimde önce kendisinin yeterli olup olmadığını sordu. Ben de kendisine bir erkeğin yeterli olduğu durumda neden kocamı aldatacağım ki diye sordum.


Bunun üzerine Hüseyin bir arkadaşının olduğunu ne zaman istersem ikisinin birlikte gelebileceğini söyledi.
Hüseyin’i evden gönderdim. Ama onu gönderikten sonra ateşim hala geçmemişti. Nihat’ı arayarak hemen eve gelmesi gerektiğini onu çok özlediğimi ve çok özel birşey söyleyeceğimi söyledim. Nihat önce işteyim çıkamam dese de babamı arayarak izin isteyebileceğimi söylediğimde tamam geliyorum dedi. Nihat eve geldiğinde çocuk sahibi olmak istediğimi ve onu çok istediğimi söyleyerek onun penisine doğru elimi uzattım. Nihat bu davranışım karşısında bana orospu gibi davrandığımı söylereyek evden çıktı gitti.


O kadar çok canım sıkılmıştı ve o kadar çok azmıştım ki Hüseyin’in getirdiği muzlardan birini amıma sonuna kadar sokarak ve kendi götümü parmaklarayarak bir kez daha geldim. Gelir gelmez hemen Hüseyin’e yarın sabah 10’da arkadaşınla birlikte burada olun diye mesaj gönderdim.


Akşam Nihat eve geldiğinde hiç yüzüme bakmadan duşa girdi giyindi ve tekrar kahveye gitti. Onun gidişi beni hiç etkilemedi, onun küçük penisine kalmamıştım yarın hüseyin ve arkaadaşının kocaman aletleri her yerimde geziniyor olacaktı! Nihat’ın buzdolabındaki rakılar Hüseyin’in getirmiş olduğu meyvelerden yiyerek uyudum. Sabah uyandığımda Nihat gittikten sonra çırılçıplak soyunarak kapının çalmasını bekledim. Nihayet kapı çaldı kapıyı sadece başım görünecek şekilde açarak Hüseyin ile birlikte bir tane daha arkadaşı kapıda gördüm. Etrafı kolaçan ettikten sonra onları hemen içeri aldım ve soyunun dedim.


Hüseyin hala kendinde gelememiş olacak ki şaşkınlıkla bana bakarken ben diğer arkadaşının pantolonunun indirmeye başlamıştım bile.


Pantolonunu indirir indirmez sertleşmiş penisini ağzıma alarak var gücümle emiyordum. Hüseyin de bu sırada arkama geçmiş götümle amımı aynı anda yalamaya çalışıyordu. Zevkten çıldıracak gibiydim. İkisini birlikte orada bırakarak koşarak yatak odasına kaçtım. İkisi de peşimden gelerek yatak odasına girdiler. Hüseyin’in aletini ağzıma alarak diğer arkadaşına kaşı domaldım. Bir yandan Hüseyin’in koca aletini emerken diğer arkadaşı arkamdan içime girip çıkıyordu. Aldığım zevkin tarifi mümkün olamazdı. İkisinden birden kurtularak domalarak uzandım ve ikiniz birden girin dedim. Hüseyin acele ederek götümü zorlamaya başladı. Koskoca penisi götüme ilk kez gireceğinden Hüseyin tükürdükçe tükürüyordu. Nihayet onu tamamen arkamdam içime almıştım. Arkadaşı da bacaklarımın arasından altıma yatarak zaten genişlemiş olan amıma bir çırpıda giriverdi.


Hüseyin ve arkadaşının içimde gidip gelmeleri o kadar çok etkileyiciydi ki bir an çığlık bile attım. Hüseyin arkamdan bir elinle mememi tutup diğer eliyle agzımı kapattı. Arkadaşı altımda diğer mememi emerek içimde gidip gelmeye devam ediyordu. Ben bir elime Hüseyin’in taşaklarını sıkarken diğer elimle arkadaşının götünün deliğine ulaşmaya çalışıyordum.


Bu şekilde biraz daha devam edince ben çığlıklarımı bastırmak için Hüseyin’in göğsüne ağzımı dayaryarak geldim.


Ben geldikten sonra Hüseyin içimden çıktı ve aletini ağzıma soktu. Ben onun aletini ağzımda emerken arkadaşı hala amımdan gidip geliyordu. Ben Hüseyin’in aletini ağzımda onun gelmesini beklerken arkadaşının içime ılık ılık gelmesini hissettim. Hiç bozuntuya vermeden Hüseyin’in aletimi hem ağzımda hem de göğüslerimde gezdirerek onun da döllerini yuttum. Hüseyin ve arkadaşı her iki yanıma yığılarak kalakaldılar.
Yumuşamış penislerinin altından her ikisinin de testislerini emerek onları daha da zevke getirdim ve onları giydirerek hemen evden gönderdim.


Akşam Nihat eve geldiğinde hiçbirşey yokmuş gibi davranıp onun üzerimde tepinmesine aldırmadan onun gelmek istediği zamanda onu dışarı bırakmayıp içime gelmesine izin verdim. Nihat bu davranışım karşısında o kadar çok mutlu oldu ki anlatamam!


O günden sonra bzaen Hüseyin ile bazen Hüseyin’in adını bile bilmediğim arkadaşı ile bazen de her ikisiyle sürekli ilişkiye girdim. Geçen hafta öğrendim ki hamileyim. Hepsi çocuğu kendisinden sanıyor. Özellikle Nihat o kadar mutlu ki baba olacağı için anlatamam.

21 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. HAYATIN TADI NUMARAMI TUŞLAMAK KADAR YAKIN.BEN İSTB.DAN ONUR ANLAYIŞLI OLGUN BİRİYİM.
   SAYGI GÜVEN ANLAYIŞ VE DÜRÜSTLÜK İÇİNDE BİR DOSTLUK VE HEYECAN ARIYORUM.
   536 486 3348 NUMARAM SADECE BAYANLAR.
   ARAYIN GİZLİ FANTEZİLERİMİZİ PAYLAŞALIM

   Sil
  2. slm ben kaanİST.DA CİDDİ REEL GÜRÜŞMEK İSTYEN 20 VE 50 YŞ ARASI OLGUN MUTSUZ BAYANLARI BKLRM GÜVEN VE GİZLİLİK ŞART NOT.TEKİM AKTİFİM 30 VE 50 YŞ ARASI EVLİÇFİTLERE DENEYİMLİ AKTİF OLARAK EŞLİK EDERM GİZLİLİK ŞART sms carı watsap

   Sil
 2. muthis bana denk gelse bende sikerim bayanlar azginim arayin 5324113721

  YanıtlaSil
 3. slm ben murat ıst yaşıyom tanışmak ısteyen bayanlar arasın gızlılık tmel prensıbımdır 05418171449

  YanıtlaSil
 4. slm ben murat ıst yaşıyom tanışmak ısteyen bayanlar arasın gızlılık tmel prensıbımdır 05418171449

  YanıtlaSil
 5. merhaba bedavahikaye.net okuyuculari güzel
  bayanlar, istanbuldan suat ben yaşım 35 bakımlı
  temizliğe önem veren biriyim. güvenilir sırdaş
  tecrübeli ve düzenli bir partner ihtiyacı hisseden,
  yoğun çalışma ortamından bunalıp kendini
  ödüllendirmek isteyen güzel bir masaj sonrası doyurucu bir sevişme ile noktalayıp yorgunluğunu
  atmak arzusu taşıyan özgür olgun bayanlar; eğer
  böyle biri yok diyorsanız yüzde 90 doğrudur:)
  fakat yüzde 10 luk kesimin içinde olduğum için
  rahatım bu konuda.inanmak size kalmış ispat
  etmek çok kolay. arayın veya sms atın tanışalım, tanışmadan tanımadan kimseyi yargılamak olmaz.
  mutlaka güvenilir birileri vardır buyrun buradayım
  işte: 0533 091 1998 özelden de arayabilirsiniz
  tabi tanıyıncaya kadar.;)
  umudum88@windowslive.com mail, skype ve
  msn adresim ulaşın lütfen.......

  YanıtlaSil
 6. merhaba ist oturuyorum kendine özen gösteren bakımlı sarışın yeşil gözlü 1.86 boyundayım sporcuyum tanışmak isteyen bayan arkadaş olursa 5314707144 numaram güzel bir arkadaşlık için araya bilirsiniz

  YanıtlaSil
 7. Seviyeli durust gizlilik icinde gorusmek isteyen dulllar evli ciftler gec kizlar bayanlar grup yaparim herturlu sexe varim sanalds realde gorusmek isteyen sadece bayanlar arasin ismim cem istanbuldanim 05324764618telefon numaram

  YanıtlaSil
 8. Slm adım mehmet gizliliğe önem veren bayanlar arayın tanışalım yaş fark etmez evli dul bkr fark yoktur sdc ciddi olanlar lütfen 05533033875 gizliye açık tır

  YanıtlaSil
 9. Van dogubeyazt igdir erzurm kars diyadn patnos agri istanbul umranye evli dul seksi seven kocanda seksi doymayan evli bayan arasn 05536173814 umranye örnek bilsa nin dani yarak benim orjinal

  YanıtlaSil
 10. slm ben kaanİST.DA CİDDİ REEL GÜRÜŞMEK İSTYEN 20 VE 50 YŞ ARASI OLGUN MUTSUZ BAYANLARI BKLRM GÜVEN VE GİZLİLİK ŞART NOT.TEKİM AKTİFİM 30 VE 50 YŞ ARASI EVLİÇFİTLERE DENEYİMLİ AKTİF OLARAK EŞLİK EDERM GİZLİLİK ŞART sms carı watsap

  YanıtlaSil
 11. G.antep ve civari hos sohbet ve sex isteyen her yaştan bayanlar arayin..Guvenebilirsiniz Gizlilik önceligimdir.Araba ev mevcut. 26 yaşinda 179 boy atletik yapili ve oldukca yakisikliyim.Belirli şartlarda 3. Olurum. Ciddi,samimi,guvenilir olanlar..
  507 122 3135

  Not: gay ler aramayin.

  YanıtlaSil
 12. G.antep ve civari hos sohbet ve sex isteyen her yaştan bayanlar arayin..Guvenebilirsiniz Gizlilik önceligimdir.Araba ev mevcut. 26 yaşinda 179 boy atletik yapili ve oldukca yakisikliyim.Belirli şartlarda 3. Olurum. Ciddi,samimi,guvenilir olanlar..
  507 122 3135

  Not: gay ler aramayin.

  YanıtlaSil
 13. İstanbul umranye ortadağ anadoluyakasi izmit adapazari gebze van diyarbekir kurt bayanlar arasn evli mutsuz dul seksi seven bayanlar arasn 05536173814

  YanıtlaSil
 14. Mrb serdar ben ciddi anlamda fantazi arayan evli citfler esini paylasmak isteyenler ciddi olan arasin 05324764618 istanbul disindakiler aramasin lutfen

  YanıtlaSil
 15. Selam bn izmirden ömer evliler 3. Arayan evli çiftler dullar gotten istayen bakire kizlar buyrun 0541 642 87 06 msj at cari at ara ozele acik whatsap var Lütfen ciddi olanlar arasin

  YanıtlaSil
 16. Selam bn izmirden ömer evliler 3. Arayan evli çiftler dullar gotten istayen bakire kizlar buyrun 0541 642 87 06 msj at cari at ara ozele acik whatsap var Lütfen ciddi olanlar arasin

  YanıtlaSil
 17. Selam bn izmirden ömer evliler 3. Arayan evli çiftler dullar gotten istayen bakire kizlar buyrun 0541 642 87 06 msj at cari at ara ozele acik whatsap var Lütfen ciddi olanlar arasin

  YanıtlaSil
 18. Van agri dogubeyazit en iyi sikici benim varsa seksi bayan arasn 05536173814

  YanıtlaSil